Vlastimil Zábranský - Fantaskní portrét

Litografie, 21x16 cm. Signováno dole uprostřed Zábranský 1985. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Vlastimil Zábranský
31852. Fantaskní portrét
Dražba ukončena:16.05.2019 19:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč