Vlastimil Zábranský - Soubor 7-mi litografií

Litografie, 21x15 cm. Signovány dole uprostřed Zábranský 1984. Rámy, sklo.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Vlastimil Zábranský
24608. Soubor 7-mi litografií
Dražba ukončena:15.11.2018 20:57:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč