Vojmír Frič - Stroj času

Olej na plátně, 60x80 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu autorský štítek.

o autorovi: 1948, Plzeň - 1987, Plzeň
Studium na AVU v Praze (prof. Raimund Ondráček). Veden v ČFVU jako restaurátor.

22589. Stroj času
Dražba ukončena:27.09.2018 18:22:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč