Olej na plátně, 60x80 cm. Nesignováno. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu autorský štítek.
o autorovi: 1948, Plzeň - 1987, Plzeň Studium na AVU v Praze (prof. Raimund Ondráček). Veden v ČFVU jako restaurátor.