Vojtěch  Tittelbach - Šeříky ve váze

Olej na sololitu, 50x59 cm. Signováno vpravo dole V. Tittelbach. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

21613. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:28.06.2018 22:04:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč