Vojtěch Sedláček - Na pastvě

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba tuší, 23x33 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Vojtěch Sedláček 54. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Žák AVU (1911-1921, prof. Loukota, Preisler a Švabinský). Působil jako středoškolský profesor. Věnoval se malbě a grafice, zejména námětům z Libčan a z Javornice v Orlických horách. Jeho díla byla součástí kolektivních výstav ve světových metropolích (Milán, Paříž, Tokio).


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

vydraženo
Vojtěch Sedláček
27101. Na pastvě
Dražba ukončena:30.01.2019 20:08:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 000 Kč limit (30.01.2019 20:03:11) 2559
2 900 Kč 30.01.2019 20:03:12 4010
2 800 Kč limit (30.01.2019 19:59:07) 2559
2 700 Kč 30.01.2019 19:59:08 4010
2 600 Kč limit (30.01.2019 19:50:36) 2559
2 500 Kč 30.01.2019 19:50:37 4010
2 400 Kč limit (30.01.2019 19:44:46) 2559
2 300 Kč 30.01.2019 19:44:47 4010
2 200 Kč limit (30.01.2019 19:44:19) 2559
2 100 Kč 30.01.2019 19:44:20 4010
2 000 Kč limit (30.01.2019 15:16:35) 2559
1 900 Kč 30.01.2019 15:16:36 4010
1 800 Kč limit (30.01.2019 7:03:34) 2559
1 700 Kč 27.01.2019 12:42:23 4010
1 600 Kč 21.01.2019 16:18:53 2360
1 500 Kč limit (21.01.2019 16:18:47) 2507
1 500 Kč 21.01.2019 16:18:48 2360
1 400 Kč limit (21.01.2019 16:18:43) 2507
1 300 Kč 21.01.2019 16:18:44 2360
1 200 Kč limit (16.01.2019 21:16:01) 2507
1 100 Kč 16.01.2019 21:16:02 4010
1 000 Kč 01.01.2019 18:33:10 2507
900 Kč 25.12.2018 7:27:23 2559
800 Kč 13.12.2018 18:18:11 2360