Vojtěch Sedláček - O žních

Akvarel, 31x46 cm. Signováno vlevo dole Vojt. Sedláček 43. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
43875. O žních
Dražba ukončena:30.04.2020 19:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč