Vojtěch Sedláček - Soubor 3 litografií

U rybníka: Litografie, 14x18 cm. Rám, pasparta, sklo.
Hajný: Litografie, 14x20 cm. Rám, pasparta, sklo.
Žena se slepicí: Litografie, 14x20 cm. Pasparta, sklo.
Všechny signovány Voj. Sedláček.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
21746. Soubor 3 litografií
Dražba ukončena:19.09.2018 19:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč