U rybníka: Litografie, 14x18 cm. Rám, pasparta, sklo.
Hajný: Litografie, 14x20 cm. Rám, pasparta, sklo.
Žena se slepicí: Litografie, 14x20 cm. Pasparta, sklo.
Všechny signovány Voj. Sedláček.
o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč