vzadu přípis Fr. Müller. - Portrét ženy

Olej na plátně, 54x42 cm. vzadu přípis Fr. Müller. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

vzadu přípis Fr. Müller.
100309. Portrét ženy
Dražba ukončena:30.08.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč