W. Hollar - River fishing

Mědirytina, 15x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku W. Hollar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám, pasparta i papír mírně poškozené.

19080. River fishing
Dražba ukončena:16.05.2018 20:52:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč