W. Hollar - Salmon fishing

Mědirytina, 15x21 cm. Signováno vlevo dole v tisku W. Hollar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám, pasparta i papír mírně poškozené.

19100. Salmon fishing
Dražba ukončena:16.05.2018 21:01:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč