W. Mühlbauer - Ženský portrét

Kombinovaná technika, 58x48 cm. Signováno vlevo dole W. Mühlbauer Teplitz 23. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

W. Mühlbauer
29033. Ženský portrét
Dražba ukončena:28.02.2019 18:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč