W. Welters - Pevnost na útesech

Olej na plátně, 67x52 cm. Signováno vpravo dole W. Wellers. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

W. Welters
308085. Pevnost na útesech
Dražba ukončena:28.03.2021 20:33:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč