Soubor 106-ti vyobrazení příslušníků národů celého světa v typických oděvech Evropa 19. století, ručně kolorované grafické listy, jednotlivě rámované a zasklené. Jednotný rozměr 19,5x14,5 cm. Pozn.: Papír většinou se skvrnami a dalším poškozením.