Střední Evropa 19. stol. - Puška

délka: 116 cm, perkusní zámek.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
4403. Puška
Dražba ukončena:31.03.2016 22:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč