MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
délka: 116 cm, perkusní zámek.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa 19. stol.
4403. Puška
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
4 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 600 Kč
1474
4 500 Kč
limit (28.03.2016 0:10:30)
1480
4 500 Kč
1474
3 700 Kč
limit (28.03.2016 0:10:04)
1480
3 600 Kč
1474
3 500 Kč
limit (20.03.2016 19:07:26)
1480
3 400 Kč
914
1 900 Kč
limit (20.03.2016 8:18:29)
1480
1 800 Kč
219
1 700 Kč
1480
1 600 Kč
279
1 500 Kč
61