český sklář 1. pol. 20. stol. - Šohaj a děvče - párové vitráže

rozměr: 33x22 cm, nesignováno.

český sklář 1. pol. 20. stol.
2852. Šohaj a děvče - párové vitráže
Dražba ukončena:01.10.2015 22:18:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč