MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
rozměr: 33x22 cm, nesignováno.
> zpět na aukční výsledky
český sklář 1. pol. 20. stol.
2852. Šohaj a děvče - párové vitráže
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
5 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
5 500 Kč
221
5 000 Kč
58
4 900 Kč
474
4 800 Kč
limit (01.10.2015 14:58:02)
58
4 800 Kč
474
4 700 Kč
limit (01.10.2015 14:57:58)
58
4 600 Kč
474
4 500 Kč
limit (01.10.2015 14:57:53)
58
4 400 Kč
474
4 300 Kč
limit (01.10.2015 14:57:50)
58
4 200 Kč
474
4 100 Kč
limit (01.10.2015 14:57:44)
58
4 000 Kč
474
3 900 Kč
limit (01.10.2015 14:57:31)
58
3 800 Kč
474
3 700 Kč
limit (01.10.2015 14:57:27)
58
3 600 Kč
474
3 500 Kč
limit (01.10.2015 14:57:23)
58
3 400 Kč
474
3 300 Kč
limit (01.10.2015 14:35:25)
58
3 200 Kč
221
3 100 Kč
limit (30.09.2015 17:38:11)
58
3 000 Kč
limit (30.09.2015 17:38:12)
883
1 800 Kč
883
1 700 Kč
1089
1 600 Kč
474
1 500 Kč
58