evropský malíř 20. stol. - Tři důstojníci

Olej na plátně, 50x40 cm, rám.

evropský malíř 20. stol.
2815. Tři důstojníci
Dražba ukončena:30.09.2015 21:52:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč