MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 50x40 cm, rám.
> zpět na aukční výsledky
evropský malíř 20. stol.
2815. Tři důstojníci
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
7 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 000 Kč
limit (26.09.2015 11:59:27)
773
6 500 Kč
773
6 000 Kč
limit (22.09.2015 16:14:18)
1032
5 600 Kč
limit (22.09.2015 16:14:19)
773
4 600 Kč
limit (22.09.2015 16:13:20)
773
4 500 Kč
1032
3 300 Kč
limit (22.09.2015 16:12:48)
773
3 200 Kč
1032
3 100 Kč
limit (13.09.2015 21:37:37)
773
3 000 Kč
limit (13.09.2015 21:37:38)
1032
1 700 Kč
1032
1 600 Kč
765
1 500 Kč
1032