X.F. Wolfle - Muž s puškou

Olej na kartonu, 17x13 cm. Signováno vpravo nahoře F.X. Wölfle. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

X.F. Wolfle
29936. Muž s puškou
Dražba ukončena:28.03.2019 21:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč