Neznámý autor - Z jihu

Olej na kartonu, 66x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Vzadu přípis L. Kuba.

Nejdelší strana: 75 cm

Neznámý autor
108751. Z jihu
Dražba ukončena:07.01.2024 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč
Chcete prodat podobný obraz?