Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.
Safír - brus trilion, kombinovaný, hmotnost 0,7ct, rozměr 6x6x2mm, čistota - polopruhledný (zastřený), barva sytě zelená s modrým tónem, původ kamene Austrálie. Řetízek z obecného kovu, značeno znaménkem "MET", hrubá hmotnost 4,50 g