.. - Závěs se safírem 1,2ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,65 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Safír - brus kulatý, kombinovaný, hmotnost 1,2ct, rozměr 7x7x3mm, čistota - polopruhledný (průsvitný), barva sytě zelená se žlutým tónem, původ kamene Austrálie. Řetízek z obecného kovu, značeno znaménkem "MET", hrubá hmotnost 4,25 g.

..
113401. Závěs se safírem 1,2ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,65 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč