.. - Závěs ve tvaru květu s 5 jantary, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,35 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Jantary o velikosti 14x7x2mm medově zlatavého zbarvení s přirozenými nerovnostmi, délka přívěsku 3,1cm včetně úchytu, šířka 3,1cm rhodiované.

..
113442. Závěs ve tvaru květu s 5 jantary, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,35 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:26:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč