Zdeněk Glückselig - Krajina se stromem

Olej na plátně, 60x90 cm. Signováno vpravo dole Z. Glückselig. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Původně dílo pochází z majetku rodiny Marie Poleďňákové.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: 1883 – 1945

vydraženo top
105055. Krajina se stromem
Dražba ukončena:05.11.2023 20:16:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč