Zdeněk Glückselig - Na Františku

Olej na plátně, 31x40 cm. Signováno vpravo dole Z. Glückselig. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 – 1945

32552. Na Františku
Dražba ukončena:30.05.2019 18:43:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 200 Kč