Zdeněk Glückselig - Na Panském vrchu

Olej na plátně fixováném na kartonu, 34x40 cm. Signováno vlevo dole Z. Glückselig. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1883 – 1945

72668. Na Panském vrchu
Dražba ukončena:06.02.2022 20:41:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč