Zdeněk Nebeský - Chalupy

Olej na plátně, 33x42 cm. Signováno vlevo dole Z. Nebeský. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Plátno špatně vypnuté.

o autorovi: 1907-
Malíř. Studoval soukromě u malířů F. Hladíka a A. Kalvody, poté u prof. Fröhlicha ve Vídni. Věnoval se převážně krajinomalbě. Vystavoval se žáky A. Kalvody.

304750. Chalupy
Dražba ukončena:09.05.2020 20:07:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč