Olej na plátně, 74x74 cm. Signováno vpravo dole Zd. Liebscherová. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1885 - 1944
Narodila se v Praze v rodině malíře K. Liebschera. Byla žačkou svého otce, akademické vzdělání neměla. Zabývala se převážně krajinomalbou z Čech (Pojizeří), Itálie, Balkánu. Vystavovala s jinými umělci, jediná souhrnná samostatná výstava 1922 v Topičově salónu.