Zdeno Crha - Jízda králů

Olej na sololitu, 39x52 cm. Signováno vlevo dole Z. Crha. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Zdeno Crha
28786. Jízda králů
Dražba ukončena:27.02.2019 19:07:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč