Zdeno Horecký - Chalupy v zimě

Olej na sololitu, 40x61 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dědina Zázrivá.

Zdeno Horecký
31144. Chalupy v zimě
Dražba ukončena:25.04.2019 18:55:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč