značeno Bechyně - Rozjímání

Keramika, výška: 62 cm, signováno vzadu Bechyně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Bechyně
10257. Rozjímání
Dražba ukončena:27.04.2017 21:45:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč