značeno Čchi Paiši - V květu

Dřevořez, 23x30 cm. Značeno vpravo dole Čchi Paiši. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

značeno Čchi Paiši
26357. V květu
Dražba ukončena:16.01.2019 19:34:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč