Značeno Dubí - Váza

Porcelán, výška 48 cm. Značeno Dubí.

Pozn.: Mírně poškozeno. Zespodu přípis: original Jožka Florián 1947.

Značeno Dubí
20845. Váza
Dražba ukončena:13.06.2018 20:22:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč