značeno F a M (Březová) - Jednoosobní čajová souprava

Porcelán, průměr tácku 26 cm. Značeno F a M (Březová) 1853.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí víčko konvičky.

značeno F a M (Březová)
17847. Jednoosobní čajová souprava
Dražba ukončena:11.04.2018 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč