značeno Franz Scheiringer in Wien - Hodiny sloupkové

Čtvrťové bití, výška: 47 cm. Číselník značený Franz Scheiringer in Wien.

Pozn.: Poškozeno, bez záruky chodu. Chybí klíč.

značeno Franz Scheiringer in Wien
30135. Hodiny sloupkové
Dražba ukončena:10.04.2019 18:00:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč