značeno Míšeň - Figurální svícen

Porcelán, výška 31 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: V minulosti restaurováno.

značeno Míšeň
20928. Figurální svícen
Dražba ukončena:13.06.2018 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč