značeno Moser - Souprava 6-ti sklenic

Sklo, výška 19 cm. Značeno Moser.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Moser
302814. Souprava 6-ti sklenic
Dražba ukončena:23.12.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč