značeno nečitelně - Děvčátko s košíčkem révy

Keramika, výška 21 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno

značeno nečitelně
17773. Děvčátko s košíčkem révy
Dražba ukončena:11.04.2018 19:25:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč