značeno nečitelně - Smutný pierot

Keramika, výška 30 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: Poškozeno.

značeno nečitelně
30193. Smutný pierot
Dražba ukončena:10.04.2019 19:07:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč