Klimeš - Zahradník

Olej na plátně, 90x64 cm, signováno vpravo dole Klimeš, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena, na jednom místě podlepena.

2812. Zahradník
Dražba ukončena:30.09.2015 21:49:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč