MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 27 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Rosenthal Dux Deutschland
27891. Dáma s košíčkem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 100 Kč
1016
4 000 Kč
limit (13.02.2019 21:42:40)
793
4 000 Kč
1016
3 900 Kč
limit (13.02.2019 21:42:33)
793
3 800 Kč
1016
3 700 Kč
793
3 600 Kč
1016
3 500 Kč
793
3 400 Kč
1016
3 300 Kč
793
3 200 Kč
1016
3 100 Kč
793
3 000 Kč
1016
2 900 Kč
793
2 800 Kč
1016
2 700 Kč
793
2 600 Kč
1016
2 500 Kč
793
2 400 Kč
2216
2 300 Kč
793
2 200 Kč
4828
2 100 Kč
793
2 000 Kč
2216
1 900 Kč
793
1 800 Kč
2216
1 700 Kč
793
1 600 Kč
2216
1 500 Kč
793
1 400 Kč
2216
1 300 Kč
4822
1 200 Kč
793
1 100 Kč
2216
1 000 Kč
4822
900 Kč
793
800 Kč
2216
700 Kč
4828
600 Kč
1040
500 Kč
831