MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 14 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Rosenthal Germany Kunstabteilung
25670. Chlapec s chrtem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
3 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 200 Kč
limit (12.12.2018 19:36:10)
4434
3 100 Kč
4497
3 000 Kč
limit (12.12.2018 19:31:41)
4434
2 900 Kč
1326
2 800 Kč
limit (12.12.2018 19:27:55)
4434
2 700 Kč
2704
2 600 Kč
limit (12.12.2018 19:27:38)
4434
2 500 Kč
2704
2 400 Kč
limit (12.12.2018 19:27:33)
4434
2 300 Kč
limit (12.12.2018 19:27:32)
2704
1 400 Kč
limit (12.12.2018 19:19:49)
4434
1 300 Kč
2357
1 200 Kč
limit (12.12.2018 19:15:38)
4434
1 100 Kč
1326
1 000 Kč
831
900 Kč
2980
800 Kč
831