značeno Rosenthal - Faun s dívkami

Porcelán, výška: 27 cm. Značeno Rosenthal Kunst Abtzilung Selb - bavaria. Modelér Walter Schott.

Pozn.: Mírně poškozeno. Jeden prst restaurován.

značeno Rosenthal
68356. Faun s dívkami
Dražba ukončena:11.11.2021 23:04:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč