porcelánka Rosenthal - Ležící koťátko

Porcelán, délka 17 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
30259. Ležící koťátko
Dražba ukončena:10.04.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč