značeno Royal Dux - Sběrači ovoce

Porcelán, výška: 41 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Royal Dux
23086. Sběrači ovoce
Dražba ukončena:17.10.2018 21:48:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč