značeno Sandrik - Šestiosobní sada příborů

Nejdelší strana: 31 cm

V původní etuji. Rozměr etuje 28x31 cm. 1. pol. 20. století.

Pozn.: Etuje mírně poškozena.

značeno Sandrik
113930. Šestiosobní sada příborů
Dražba ukončena:07.04.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč