značeno Slavko z let 1809-1830 - Cukřenka

Porcelán, výška 12 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Slavko z let 1809-1830
23125. Cukřenka
Dražba ukončena:17.10.2018 22:15:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč