MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 12 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Slavko z let 1809-1830
23125. Cukřenka
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
limit (17.10.2018 22:10:40)
894
2 900 Kč
limit (17.10.2018 22:10:39)
4375
2 700 Kč
limit (17.10.2018 22:07:55)
4375
2 600 Kč
limit (17.10.2018 22:07:54)
894
2 300 Kč
limit (12.10.2018 20:45:12)
4375
2 200 Kč
limit (12.10.2018 20:45:11)
2461
1 800 Kč
limit (12.10.2018 20:44:49)
4375
1 700 Kč
limit (12.10.2018 20:44:48)
2461
1 100 Kč
limit (03.10.2018 18:52:59)
4375
1 000 Kč
limit (20.09.2018 8:49:38)
3917
1 000 Kč
831
900 Kč
limit (20.09.2018 8:49:34)
3917
800 Kč
831
700 Kč
limit (20.09.2018 8:49:28)
3917
600 Kč
831
500 Kč
limit (19.09.2018 19:07:12)
3917