MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, průměr 31 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Stará Role, po r. 1814
27911. Velký talíř
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
limit (13.02.2019 21:20:43)
3101
2 200 Kč
limit (13.02.2019 21:18:27)
1032
2 100 Kč
limit (13.02.2019 21:18:26)
3101
1 600 Kč
limit (13.02.2019 21:17:20)
1032
1 500 Kč
3101
1 400 Kč
limit (13.02.2019 19:12:10)
1032
1 300 Kč
limit (13.02.2019 19:12:09)
4418
1 200 Kč
4418
1 100 Kč
1032
1 000 Kč
3101
900 Kč
1032
800 Kč
3101
700 Kč
1032
600 Kč
3737
500 Kč
3101