značeno Weiner Gesellschaft von Freunden der Kleinplastik NO. 33. - Mísa s dívkou na jednorožci

Keramika, výška: 19 cm. Vídeň, Weiner Kunstkeramische Werkstätte, značeno Weiner Gesellschaft von Freunden der Kleinplastik NO. 33.

Pozn.: Mírně poškozeno - restaurováno. Kolem roku 1910.

značeno Weiner Gesellschaft von Freunden der Kleinplastik NO. 33.
301540. Mísa s dívkou na jednorožci
Dražba ukončena:18.10.2019 20:40:20
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč