Keramika, výška: 19 cm. Vídeň, Weiner Kunstkeramische Werkstätte, značeno Weiner Gesellschaft von Freunden der Kleinplastik NO. 33. Pozn.: Mírně poškozeno - restaurováno. Kolem roku 1910.