Naonobu - Statný kohout

Kombinovaná technika, 30x19 cm. Značeno vpravo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Papír místy poškozen.

Naonobu
58196. Statný kohout
Dražba ukončena:15.04.2021 19:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč