Olej na kartonu, 30x50 cm. Signováno vpravo dole Z. Eichler. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: Narozen 21. 1. 1903 v Karlovci v Chorvatsku, zemřel 17. 2. 1975. Malíř, kreslíř a výtvarný pedagog.