Olej na plátně, 60x76 cm, signováno dole uprostřed Z. Eichler, rám.
Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narozen 21. 1. 1903 v Karlovci v Chorvatsku, zemřel 17. 2. 1975. Malíř, kreslíř a výtvarný pedagog.